Αποτελέσματα 4ου Πανελλήνιου Κύπελλου Μυγδονία


ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Junior αγόρια:

Από (ΜΥΓ): Μ. Πλατής, Α. Οικονόμου, Κ. Βογιατζής, Γ. Στάθης, Σ. Στάθης, Α. Σεπιάδης, Β. Κυριαζίδης, Γ. Κούκος.
Από (ΓΣΚ): Α. Λαλαϊτάς, Χ. Καψάλης, Ι. Κυρπιζλίδης, Π. Τολίκας, Α. Μανιάν, Μ. Τακματζίδης, Θ. Μελικιάδης, Π. Καλαιτσίδης.
Από (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ): Γ. Παπαδόπουλος, Ρ. Καρακάσης, Ζ. Παπαδόπουλος, Ν. Γιαννακούδης, Π. Γιαννακούδης.
Από (ΓΕΡ): Γ. Σαββίδης, Ε. Κριτσιάνης, Ι. Κατραντζλιδης.
Από (ΑΟΒ): Β. Μπατσιώκης.
Από (ΠΑΡ): Β. Δαγδανέλης, Ε. Μιχαλάρης.
Από (ΑΓ. Γεώργιο): Π. Παπαδημητρίου, Γ. Βάρκας, Γ. Εξόγλου, Φ. Βουσβούκης, Α. Μήτσας, Σ. Δασκαλάκης, Α. Μανουτσαριάν, Σ. Σερέτης, Γ. Κουκούτης, Β. Λαμπρόπουλος, Ι. Κωνσταντινίδης.
Από (ΦΑΛΑΓΓΑ): Χ. Μπουλάκης.
Από (ΦΟΙΝΙΚΑ): Ι. Τσαντεκίδης, Α. Καζακίδης, Ν. Καρλής.
Από (ΕΡΜΗ): Σ. Οξυζέρογλου.
Από (ΚΑΣΣΑΝΔΡΟ): Π. Κοτινάκης, Κ. Χατζηδιάκος.
Από (ΤΙΓΡΗ-ΔΡΑΚΟ): Δ. Αρβσλής, Κ.Καραλάϊος, Μ. Γάκης, Ν. Γάκης, Π. Κυριακάκης, Μ. Δασκαλόπουλος, Π. Δασκαλόπουλος, Γ. Βλησαρούδης, Κ. Χατζής, Ι. Τέλιος, Α. Χατζινάς, Κ. Μπλιάτσος.
Από (ΚΡΟΤΩΝ): Χ. Λυτρίδης.
Από (ΜΟΝ.ΑΛΗΘΕΙΑΣ): Π. Μπαλεντστράβος.
Από (ΡΟΔΟΠΗ): Ι. Νικολώφ.
Από (ΠΑΙΟΝΙΑ): Τ. Μπέλις.

Junior κορίτσια:
Από (ΑΟΒ): Λ. Μπουχτάρη, Κ. Χασανίδου.
Από (ΓΣΚ): Μ.Παυλίδου, Χ. Λαλαϊτά, Κ.Πολίτογλου, Μ. Κυρπιζλίδου.
Από (ΓΕΡ): Δ. Δημοπούλου, Ε. Θεοδωρίδου.
Από (ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ): Π. Βαρσαμούδη, Α.Δασκαλοπούλου.
Από (ΤΙΓΡΗ-ΔΡΑΚΟ): Κ. Λυγούρα, Α. Χατζή, Β. Μακρή, Ε. Μαλάκο, Χ. Κοτάβε.
Από (ΕΛΠΙΔΑ): Β. Φερσίδου, Ν. Καζαντζίδου. Από (ΜΥΓΔΟΝΙΑ): Μ. Βλάτη.

ΑΣΠΡΗ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Π.Τσαλίμη (ΜΥΓ)
2η - Α.Ράμο (ΠΑΡ)
3η - Α.Καρακαλπάκη (ΓΣΚ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ε. Μλισσαργά (ΜΥΓ)
2η - Γ. Φερσίντι (ΕΛΠ)
2η - Κ. Σούλη (ΕΛΠ)

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Α. Διαγγελάκη ΤΙΤ)
2η - Π. Δαιγγελάκη (ΤΙΤ)
3η - Ρ. Καραγιάννη (ΜΥΓ)

ΚΑΦΕ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ε. Σμιάρη (ΜΥΓ)
2η - Σ. Δαγκλή (ΑΕΚ)
3η - Α. Νικολούδη (ΑΟΒ)

ΑΣΠΡΗ Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Α. Λαλαϊτάς (ΓΣΚ)
2ος - Α. Τακματζίδης (ΓΣΚ)
3ος - Κ. Μουρατίδης (ΜΥΓ)

ΠΟΡΤ Π1
1ος - Γ. Πλούμπι (ΓΣΚ)
2ος - Θ. Κανάνης (ΓΣΚ)
3ος - Δ. Καραγιάννης (ΜΥΓ)

ΚΑΦΕ Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Κ. Νεστορίδης (ΓΕΡ)
2ος - Η. Σαββίδης (ΓΣΚ)
3ος - Χ. Σαμαράς (ΠΑΡ)

ΑΣΠΡΗ Α ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Α. Καντής (ΡΟΔ)
2ος - Π. Παναγιωτόπουλος (ΚΟΜ)
3ος - Χ. Μπαϊράμης (ΚΟΜ)

TUL Π1
1ος - Α. Βουτσάς (ΦΟΙΝ)
2ος - Δ. Βασιλειάδης (ΦΟΙΝ)
3ος - Ν. Μαλισσάς (ΦΟΙΝ)

ΤUL Γ
1η - Μ. Αγγελίδου(ΦΟΙΝ)
2η - Ι. Τασοπούλου (ΦΟΙΝ)
3η - Ι. Μίλτζεβα (ΡΟΔ)

ΚΑΤΑ Κ
1η - Ε. Ρίζου (ΚΟΡ)
2η - Μ. Μούργκου (ΑΠΟΛ)
3η - Μ. Μπίμπλη (ΑΠΟΛ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Κ
1η - Κ. Σούλη, Γ. Φερσίντι (ΕΛΠ)
2η - Ε. Μελισσαργά, Π.Τσαλίμη (ΜΥΓ)
3η - Α. Διαγγελάκη, Π. Διαγγελάκη (ΤΙΤΑΝΑΣ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π1
1ος - Κ. Νεστορίδης (ΓΕΡ)
2ος - Σ. Τζανής (ΓΕΡ)
3ος - Η. Σαββίδης (ΓΣΚ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π3
1οι - Ν. Θεοδωρίδης, Θ. Μουρατίδης (ΓΕΡ)
2οι - Δ. Αρβανίτης, Θ. Κανάνης (ΓΣΚ)
3οι - Σ. Κρητικός, Μ. Κολονέλος (ΤΙΤ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Α1
1ος - Δ. Τσατάλας (ΑΤΛ)
2ος - Κ. Μαυρλιδης (ΣΗΜ)
3ος - Χ. Μπαϊράμης (ΚΟΜ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Α3
1οι - Θ.Δημητπόπουλος, Κ.Παντελίδης (ΡΟΔ)
2οι - Θ.Θεοχαράκης, Λ.Καραβέντζας (ΓΣΚ)
3οι - Χ.Κερδεμελίδης. Β.Βενετόπουλος (ΑΝΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π1
1ος - Σ. Παπαδόπουλος (ΓΣΚ)
2ος - Θ. Βασιλειάδης (ΜΥΓ)
3ος - Κ. Καραβαπόρης (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π3
1ος - Π. Κοψαχίλης (ΦΟΙΝ)
2ος - Γ. Λαζαρίδης (ΠΑΡ)
3ος - Γ. Τζιγκόρης (ΣΤΑΥ)
3ος - Δ.Σαλασίδης (ΕΡΜΗ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π6
1ος - Κ. Γρηγοριάδης (ΚΟΡ)
2ος - Θ. Μουρατίδης (ΓΕΡ)
3ος - Κ. Κρητικός (ΤΙΤ)
3ος - Α. Τακματσίδης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π9
1ος - Μ. Μπεκίρη (ΚΟΡ)
2ος - Σ. Τζανής (ΓΕΡ)
3ος - Α. Μπαμέ (ΓΣΚ)
3ος - Γ. Μαρκαριάν (ΚΑΣ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π12
1ος - Ι. Παύλου (ΚΑΣ)
2ος - Γ. Δημητριάδης (ΚΑΣ)
3ος - Κ. Πλιάτσος (ΤΔ)
3ος - Β. Αργυριδάκης (ΕΛΠ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π15
1ος - Α. Κοτρίκης (ΦΟΙΝ)
2ος - Μ. Κολονέρος (ΤΙΤ)
3ος - Δ. Αρβανίτης (ΓΣΚ)
3ος - Α. Σουλιώτης (ΠΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ1
1η - Γ. Φερσίντι (ΕΛΠ)
2η - Α. Λαζαρίδου (ΠΑΡ)
3η - Α. Ααθανασιάδου (ΑΠΟΛ)
3η - Μ. Κριτσιανη (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ4
1η - Κ. Ορφανίδου (ΕΡΜΗ)
2η - Ε. Ζάπρη (ΕΡΜΗ)
3η - Σ. Λιάκου (ΚΟΡ)
3η - Φ. Καρακάση (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ν1
1η - Α. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)
2η - Ε. Καραντζίδου (ΦΑΛ)
3η - Μ. Μούρκου (ΑΠΟΛ)
3η - Μ. Τοπουζάκη (ΦΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε1
1ος - Γ. Τοσουνίδης (ΑΟΒ)
2ος - Β. Σκρέτας (ΤΔ)
3ος - Γ. Βαϊτσης (ΜΥΓ)
3ος - Λ. Καραβέντζας (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε4
1ος - Π. Αμαρίλτο (ΑΟΒ)
2ος - Α. Ακριβοσούλης (ΤΔ)
3ος - Δ. Ναλμπάντης (ΜΥΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ 2
1ος - Β. Ευσταθίου (ΜΥΡ)
2ος - Ν. Πασχαλίδης (ΑΠΟΛ)
3ος - Γ. Κακοσίμ (ΦΛΟΓ)
3ος - Δ. Δήμου (ΦΟΙΝ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α4
1ος - Χ. Γαλάνης (ΑΟΒ)
2ος - Γ. Μήτσης (DAS).
3ος - A. Γκένοβ (ΑΓ.Γ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Γ
1η - Π. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)
2η - Γ. Ζουλινάκη (ΑΡΤ)
3η - Σ. Τυρχανίδου (ΦΑΛ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π1
1ος - Μ. Σταμέλος (ΛΑΜ)
2ος - Κ. Κρητικός (ΤΙΤ)
3ος - Ν. Ροδοκανάκης (ΚΑΣ)
3ος - Σ. Εγλέζος (ΣΗΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π3
1ος - Α. Μαλιαρός (ΜΥΓ)
2ος - Κ. Παγώνης (ΛΑΜ)
3ος - Ι. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
3ος - Ι. Λαχανάς (ΛΑΡ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε2
1ος - N. Παπαβίδης (ΦΑΛ)
2ος - Π. Ρήγας (ΑΓ.Γ)
3ος - Π. Δημητρακούδης (ΓΣΚ)
3ος - Σ. Τσιλέπης (ΓΣΚ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε4
1ος - Λ. Τσακιράκης (ΡΟΔ)
2ος - Γ. Βαϊτσης (ΓΣΚ)
3ος - Κ. Μουρατίδης (ΜΥΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α1
1ος - Δ. Μπρουστής (ΦΛΟΓ)
2ος - Κ. Λαζαρίδης (ΚΕΝ)
3ος - Α. Παπαπαυλίδης (ΓΣΚ)
3ος - Κ. Πέντζος (ΦΛΟΓ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Ε1
1ος - Α. Κωστούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Γ. Μαράτος (ΑΡΤ)
3ος - Ν. Ντέτσικας (ΛΑΡ)
3ος - Γ. Βαϊτσης(ΓΣΚ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Α1
1ος - Μ. Σολωμός (ΑΡΤ)
2ος - Α. Αλεξανδρίδης (ΑΡΤ)
3ος - Δ. Κεχαγιάς (ΑΡΤ)
3ος - Ι. Παυλίδης (ΑΓ.Γ)

LOW KICK Π1
1ος - Ν. Ιωαννίδης (ΚΡΟΤ)
2ος - Ν. Σταματιάδης (ΣΙΝΤ)
3ος - Β. Γραμματόπουλος (ΚΡΟΤ)

LOW KICK Π4
1ος - Φ. Ζήσης (ΚΑΣ)
2ος - Α. Απατσίδης (ΚΟΡ)
3ος - Χ. Αποστολίδης (ΚΡΟΤ)

LOW KICK Ε3
1ος - Ν. Γραμματόπουλος (ΚΡΟΤ)
2ος - Δ. Χασιώτης (ΤΔ)
3ος - Γ. Πουλτσάκης (ΦΛΟΓ)

LOW KICK Α3
1ος - Κ. Παντελίδης (ΡΟΔ)
2ος - Χ. Ρεπανάς (ΑΠΟΛ)
3ος - Β. Πίνας (ΚΡΟΤ)

LOW KICK Α 6
1ος - Π. Ρήγας (ΑΓ.Γ)
2ος - Μ. Σκρέτας (ΤΔ)
3ος - Ν. Φασίλης (ΑΔΩΝ)

LOW KICK Α9
1ος - Ν. Μέρμιγκας (ΤΑΙ)
2ος - Ι. Σπανούλης (ΚΑΡ)
3ος - Χ. Δρούζος (ΑΔΩΝ)

LOW KICK Α12
1ος - Χ. Λούκας(ΛΑΡ)
2ος - Μ. Πρόδρομος(ΤΑΙ)
3ος - Β. Φέϊκος (ΚΡΟΤ)

LOW KICK Γ1
1η - Α. Τσομπάνη (ΣΙΝΤ)
2η - Φ. Βλαχοθανάση (ΚΡΟΤ)
3η - Χ. Αγραφιώτη (ΤΑΙ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α1
1ος - Δ. Ασλανίδης (ΦΛΟΓ)
2ος - Ν. Μέρμιγκας (ΤΑΙ)
3ος - Χ. Δρούζος (ΑΔΩΝ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α1
1ος - Ν. Καρανίκας (ΓΣΚ)
2ος - Θ. Αντρέου (ΡΟΔ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α4
1ος - Κ. Νικολαίδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Η. Τσατσάλης (ΛΑΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α7
1ος - Φ .Νεσούρας (ΦΑΛ)
2ος - Δ. Κεχαγιάς (ΛΑΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ ΜΙΚΤΟ 1
1ος - Ο. Σταμέλου (ΛΑΜ)
2ος - Δ. Τσοβανάκης (ΦΚΑΣ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α1
1ος - Α. Κωστούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Μ. Σταμπουλής (ΦΚΑΣ)

ΑΣΠΡΗ Γ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ε. Τζηφιά (ΡΟΔ)
2η - Γ. Δεδοπούλου (ΜΥΓ)
3η - Χ. Θεοδωρίδου (ΜΥΓ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Π1 ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Δ. Αρβανίτης (ΓΣΚ)
2ος - Α. Μοσχόπολος (ΜΥΓ)
3ος - Δ. Νεστορίδης (ΓΕΡ)

ΠΟΡΤ Π 2
1ος - Α. Γκριγκοριάν (ΑΟΒ)
2ος - Δ. Χατζ’οπουλος (ΓΣΚ)
3ος - Γ. Καρακίδης (ΠΑΡ)

ΦΟΡΜΕΣ Π & ΟΠΛΑ
1ος - Α. Καπάη (ΑΡΤΔ)
2ος - Π. Βούλγαρης (ΑΡΤΔ)
3ος - Χ. Τσέπας (ΑΡΤΔ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Α ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Θ. Δημητρόπουλος (ΡΟΔ)
2ος - Κ. Παντελίδης (ΡΟΔ)
3ος - Θ.Θεοχαράκης (ΓΣΚ)

TUL Π2
1ος - Α. Κοτρίκης (ΦΟΙΝ)
2ος - Σ. Οικονόμου (ΦΟΙΝ)
3ος - Γ. Τζιγκόρης (ΑΠΟΛ)

ΚΑΤΑ Π1
1ος - Ε. Δημητριάδης (ΚΙΑΤ)
2ος - Κ. Σαϊτιώτης (ΣΤΑΥΡ)
3ος - Π. Παπαδόπουλος (ΡΟΔ)

ΚΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ
1ος - Ε. Λιάκος (ΚΙΑΤ)
2ος - Π. Παρισίδης (ΣΤΑΥΡ)
3ος - Δ. Παπαδόπουλος (ΑΠΟΛ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ
1οι - Ρ. Καραγιάννη, Δ. Καραγιάννη (ΜΥΓ)
2οι - Μ. Κριτσιάνη, Π. Αδελφόπουλος (ΓΕΡ)
3οι - Α. Ράμου, Γ. Καρακίδης (ΠΑΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π2
1ος - Ν.Ρ. Νταής (ΕΛΠ)
2ος - Β. Αργυριδάκης (ΕΛΠ)
3ος - Κ. Κρητικός (ΤΙΤ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π4
1οι - Δ. Νεστορίδης, Λ. Σαμαράς (ΓΕΡ)
2οι - Δ. Χατζόπουλος, Σ. Αλεξανδρίδης (ΓΣΚ)
3οι - Γ. Πλούμπι, Α. Μπαμέ (ΓΣΚ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Α2
1ος - Γ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)
2ος - Α. Καντής (ΡΟΔ)
3ος - Μ. Αγγέλοφ (ΦΚΑΣ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ & ΟΠΛΑ Α2
1οι - Γ. Μήτσης, Χ. Μπαλτζίδης (D.A.S.)

ΣΚΙΑΜΑΧΙΑ Α
1ος - Κ. Σιμιτσόγλου (ΓΣΚ)
ΣΚΙΑΜΑΧΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1ος - Γ. Βαϊτσης (ΜΥΓ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π2
1ος - Γ. Πανταζίδης (ΓΣΚ)
2ος - Κ. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
3ος - Ν. Μπαντσιώρης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π 4
1ος - Τ. Ιμιντίνογλου (ΠΑΡ)
2ος - Γ. Πλούμπυ (ΓΣΚ)
3ος - Θ. Δαδινός (ΑΠΟΛ)
3ος - Ν. Θεοδωρίδης (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π7
1ος - Δ. Ναστορίδης (ΓΕΡ)
2ος - Θ. Κανάνης (ΓΣΚ)
3ος - Σ. Οικονόμου (ΦΟΙΝ)
3ος - Γ. Μάσταγγας (ΚΑΣ)
3 ΠΟΝΤΩΝ Π10

1ος - Δ. Βασιλειάδης (ΦΟΙΝ)
2ος - Ι. Αδαμίδης (ΚΟΡ)
3ος - Δ. Σουλιώτης (ΠΑΡ)
3ος - Α. Πολυχρόνης (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π13
1ος - Γ. Καρακίδης (ΠΑΡ)
2ος - Α. Γκριγκοριάν (ΑΟΒ)
3ος - Δ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)
3ος - Α. Μητακίδης (ΜΥΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π16
1ος - Σ. Δαλλής (ΜΥΡ)
2ος - Ι. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
3ος - Σ. Αλεξανδρίδης (ΓΣΚ)
3ος - Κ. Νεστορίδης (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ2
1η - Ε. Κοτρίκη (ΦΟΙΝ)
2η - Μ. Μπίμπλη (ΑΠΟΛ)
3η - Ε. Μελισσαργά (ΜΥΓ)
3η - Χ. Δαρδάνη (ΜΥΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ5
1η - Κ. Αθανασιάδου (ΜΥΡ)
2η - Ε. Κωστιανή (ΕΡΜΗ)
3η - Π. Διαγγελάκη (ΤΙΤ)
3η - Χ. Κουτσούμη (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ν2
1η - Ε. Σμιάρη (ΓΣΚ)
2η - Α. Διαγγελάκη (ΤΙΤ)
3η - Α. Ράμου (ΠΑΡ)
3η - Σ. Δαγκλή (ΑΕΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε2
1ος - Ι. Αβραμίδης (ΜΥΓ)
2ος - Ι. Χριστοφορίδης (ΠΑΡ)
3ος - Ι. Πίκουλας (ΚΙΑΤ)
3ος - Χ. Γιλτίδης (ΠΑΙΟΝ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε5
1ος - Ν. Σαββίδης (ΓΣΚ)
2ος - Χ. Δωροθεοσ (ΤΔ)
3ος - Φ. Μιχαλακάκος (ΚΙΑΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α3
1ος - Π. Σγουραμάλης (ΦΛΟΓ)
2ος - Κ. Κουρούσης (ΚΥΠΡ)
3ος - Χ. Αβραμίδης (ΜΥΡ)
3ος - Α. Κολολυμνιώτης (ΚΥΠΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α5
1ος - Γ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)
2ος - Α. Γκάνης (ΓΣΚ)
3ος - A. Σταμπουλής (ΜΥΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Κ1
1η - Σ. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)
2η - Β. Ζαχαροπούλου (ΛΑΜ)
3η - Α. Ράμου (ΠΑΡ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π2
1ος - Μ. Κολονέρος (ΤΙΤ)
2ος - Γ. Καρακίδης (ΠΑΡ)
3ος - Δ. Λαχανάς (ΛΑΡ)
3ος - Ι. Γιατζακλίδης (ΣΗΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π4
1ος - Σ. Αντζαβελίτζε (ΜΥΓ)
2ος - Α. Σαραϊλής (ΦΛΟΓ)
3ος - Σ. Κρητικός (ΤΙΤ)
3ος - Κ. Λαζαρίδης (ΚΕΝ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε3
1ος - Ν. Ντεμάϊ (BODY)
2ος - Χ. Γιαμάκης (ΦΛΟΓ)
3ος - Φ. Μιχαλακάκος (ΚΙΑΤ)
3ος - Α. Μόσχος (ΦΑΛ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε5
1ος - Π. Αμαρίλτο (ΑΟΒ)
2ος - Γ. Τοσουνίδης (ΑΟΒ)
3ος - Α. Σαραϊλης (ΦΛΟΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α2
1ος - Η. Τσάτσαλης (ΛΑΜ)
2ος - Κ. Τζάτζογλου (BODY)
3ος - Δ. Δήμου (ΦΟΙΝ)
3ος - Χ. Γαλάνης (ΑΟΒ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Ε2
1ος - Α. Ασατριάν (ΦΛΟΓ)
2ος - Ι. Γκουβέρης (ΑΡΤ)
3ος - Β. Ντέτσικας( ΛΑΡ)
3ος - Β. Τσιόκας (ΓΣΚ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Α2
1ος - Δ. Βουρλέγκας (ΑΡΤ)
2ος - Α. Μέμα (ΑΡΤ)
3ος - Μ. Μακρής (ΚΕΝ)
3ος - Χ. Ρούκας (ΛΑΡ)

LOW KICK Π2
1ος - Π. Τσακιράκης (ΡΟΔ)
2ος - Γ. Χουτσησβίλη (ΚΡΟΤ)
3ος - Δ. Ελφλάϊτ (ΚΡΟΤ)

LOW KICK Ε1
1ος - Δ. Κωνσταντινίδης (ΚΟΡ)
2ος - Π. Καραγιαννάκης (ΚΟΡ)
3ος - Β. Σκρέτας (ΤΔ)

LOW KICK Α1
1ος - Π. Παρλαπάνης (ΚΡΟΤ)
2ος - Δ. Βουρλέγκας (ΑΡΤ)
3ος - Ι. Παυλίδης (ΑΓ.Γ)

LOW KICK Α4
1ος - Α. Γκούλιαν (ΚΕΝ)
2ος - Δ. Κεχαγιάς (ΛΑΡ)
3ος - K. Obydolah (ΤΑΙ)

LOW KICK Α7
1ος - Δ. Μάλιαρης (ΑΡΤ)
2ος - Κ. Καζάκος (ΦΑΛ)
3ος - Γ. Γκίζας (ΔΙΑΠΛ)

LOW KICK Α10
1ος - Ρ. Μαράτ (ΑΓ.Γ)
2ος - Κ. Τσαντούλας (ΚΡΟΤ)
3ος - Α. Σαράντος (ΑΔΩΝ)

LOW KICK Α13
1ος - Κ. Κιουτσούκης (ΣΙΝΤ)
2ος - Θ. Δημητρόπουλος (ΡΟΔ)
3ος - Α. Στάϊκος (ΑΔΩΝ)

LOW KICK Γ2
1η - Μ. Μπουρίτσα (ΑΡΤ)
2η - Χ. Κέντρα (ΛΑΡ)
3η - Σ. Τσότρα (ΦΛΟΓ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α2
1ος - Δ. Ασλανίδης (ΦΛΟΓ)
2ος - H. Mohseni (ΤΑΙ)
3ος - Α.Σαράντος(ΑΔΩΝ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α2
1ος - Ρ. Μαράτ (ΑΓ.Γ)
2ος - Π. Σταμέλος (ΛΑ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α5
1ος - Α. Σταμέλος (ΛΑΜ)
2ος - Ν. Τόπογλου (ΑΓ.Γ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α8
1ος - Κ. Παγώνης (ΛΑΜ)
2ος - Φ. Τσοβανάκης (ΦΚΑΣ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ ΜΙΚΤΟ 2
1ος - Β. Ζαχαροπούλου (ΛΑΜ)
2ος - Μ. Λαζαρίδης (ΦΚΑΣ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α2
1ος - Ν. Τόπογλου (ΑΓ.Γ)
2ος - Μ. Μάτσης (ΦΚΑΣ)

ΦΟΡΜΕΣ Κορασίδων
1η - Κ. Αντάρη (ΑΡΤΔ)
1η - Α. Γιαννακοπούλου (ΑΡΤΙΔ)
1η - Α. Σταυρίδου (ΑΡΤΔ)

ΟΠΛΑ Κορασίδων
1η - Α. Σταυρίδου (ΑΡΤΔ)
2η - Α. Γιαννακοπούλου (ΑΡΤΙΔ)
3η - Κ. Αντάρη (ΑΡΤΔ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Π 2 ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Β. Αργυριδάκης (ΕΛΠ)
2ος - Κ. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
3ος - Γ. Ρουσβανίδης (ΓΣΚ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Π3 ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Μ. Κολονέλος (ΤΙΤ)
2ος - Γ. Βαϊτσης (ΜΥΓ)
3ος - Ε. Σείζης (ΜΥΓ)

ΓΚΡΙ Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Ν. Θεοδωρίδης (ΓΕΡ)
2ος - Ι. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
3ος - Ρ.Ν. Νταής (ΕΛΠ)

ΠΟΡΤΟΚ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ
1ος - Γ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)

ΓΚΡΙ ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Κ. Σιμιτσόγλου (ΓΣΚ)

ΤUL Κ
1η - Ε. Κοτρίκη (ΦΟΙΝ)
2η - Φ. Σλούκα (ΦΟΙΝ)
3η - Α. Τσελέπη (ΦΟΙΝ)

ΚΑΤΑ Π2
1ος - Ι. Αδαμίδης (ΚΟΡ)
2ος - Γ. Καλαμπαλίκης (ΚΟΡ)
3ος - Β. Ασλανίδης (ΚΟΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΓΥΝ-ΝΕΑΝ
1η - Ε. Σμιάρη (ΜΥΓ)
2η -.Χ. Θεοδωρίδου (ΜΥΓ)
3η - Α. Ράμου (ΠΑΡ)

ΤΕΧΝ. ΕΝΗΛ. ΜΕΜΕΙΓΜ & ΟΠΛΑ
1οι - Μ. Τοπουζάκη
Σ.Τοκμακίδης (ΦΑΛ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Γ
1η - Ε. Τζηφιά (ΡΟΔ)
2η -.Β. Μαρκότση (ΦΟΙΝ)
3η - Α. Ζαχαρία (ΦΑΛ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ
1ος - Ε. Λιάκος (ΚΙΑΤ)
2ος - Κ. Σλούκας (ΦΟΙΝ)
3ος - Χ. Μποζίνης (ΦΑΛ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Ε
1οι - Φ.Μιχαλάκος, Ι.Πίκουλας (ΚΙΑΤ)
2οι - Α. Μοσχόπουλος, Γ.Βαϊτσης (ΜΥΓ)
3οι - Θ. Αζωίδης, Δ.Καζυμπαγιαννίδης (ΦΑΛ)

ΟΠΛΑ Α1
1ος - Δ. Τσατάλας (ΑΤΛ)
2ος - Π. Ντερβίσης (ΦΟΙΝ)
3ος - Σ. Τοκμακίδης (ΦΚΑΣ)

ΣΤΟΧΟΜΑΧΙΑ Α1
1ος - Α. Ρομπέρτο (ΑΓ.Γ)
2ος - Α. Γκένοβ (ΑΓ.Γ)
3ος - Α. Χαλάτσης (ΑΓ.Γ)

ΣΤΟΧΟΜΑΧΙΑ Π
1ος - Κ. Πλιάτσος (ΤΔ)
2ος - Γ. Καρυκίδης (ΠΑΡ)

ΣΤΟΧΟΜΑΧΙΑ Α2
1ος - Α. Γάκης (ΤΔ)
2ος - Δ. Πεγλίδης (ΤΑΙ)
3ος - Κ .Κουρούσης (ΚΥΠΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π5
1ος - Χ. Σαμαράς (ΠΑΡ)
2ος - Β. Δράκος(ΑΠΟΛ)
3ος - Κ. Σαϊτιώτης (ΣΤΑΥΡ)
3ος - Δ. Καραγιάννης (ΜΥΓ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π8
1ος - Χ. Χασάνογλου (ΠΑΡ)
2ος - Γ. Καλαμπαλίκης (ΚΟΡ)
3ος - Γ. Ρουσβανίδης (ΓΣΚ)
3ος - Λ. Σαμαράς (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π11
1ος - Α. Μιχαηλίδης (ΠΑΙΟΝ)
2ος - Η. Σαββίδης (ΓΣΚ)
3ος - Β. Δαδινός (ΑΠΟΛ)
3ος - Θ. Αρβανιτίδης (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π14
1ος - Ν.Ρ. Νταής (ΕΛΠ)
2ος - Γ. Βαϊτσης (ΜΥΓ)
3ος - Λ. Γκιγκούλης (ΕΡΜΗ)
3ος - Κ. Ηλιάδης (ΠΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π17
1ος - Β. Κιλινκαρίδης (ΠΑΡ)
2ος - Δ. Κυριακού (ΕΡΜΗΣ)
3ος - Α. Μοσχόπουλος (ΜΥΓ)
3ος - Σ. Κρητικός (ΕΡΜΗΣ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ3
1η - Γ. Λιόρα (ΕΡΜΗ)
2η - Π. Τσαλίμη (ΜΥΓ)
3η - Κ. Σούλη (ΕΛΠ)
3η - Κ. Αλεπλιώτου (ΜΥΓ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ6
1η - Α. Τσιλέπη (ΓΣΚ)
2η - Μ. Γιαννακούδη (ΑΠΟΛ)
3η - Ρ. Καραγιάννη (ΜΥΓ)
3η - Ο. Ζάπρη (ΕΡΜΗ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ν3
1η - Π. Μανωλούδη (ΜΥΡ)
2η - Π. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)
3η - Κ. Τσότρα (ΦΛΟΓ)
3η - Α. Ξανθοπούλου (ΜΥΓ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε3
1ος - Σ. Ευσταθίου (ΜΥΡ)
2ος - Ν. Πατεσίδης (ΠΑΙΟΝ)
3ος - Δ. Δουλούδης (ΑΓ.Γ)
3ος - Χ. Ηλιάδης (ΠΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α1
1ος - Α. Νάτσης (ΣΙΝΤ)
2ος - Ι. Κουτσουρίδης (ΣΙΝΤ)
3ος - Α. Χαλάτσης (ΑΓ.Γ)

3 ΠΟΝΤΩΝ 4
1ος - A. Aυγόπουλος (ΦΟΙΝ)
2ος - Θ. Στοϊδης (ΑΓ.Γ)
3ος - Π. Δράκος (ΑΠΟΛ)
3ος - Κ. Πανέλας (Ν.ΦΛΟΓ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α ΟΡΕΝ
1ος - Σ. Ευσταθίοτ (ΜΥΡ)
2ος - Δ. Ναλμπαντίδης (ΠΑΙΟΝ)
3ος - Ι. Αβραμίδης (ΜΥΡ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Κ2
1η - Ο. Σταμέλου (ΛΑΜ)
2η - Π .Διαγγελάκη (ΚΡΟΤ)
3η - Α. Διαγγελάκη (ΤΙΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Κ3
1η - Χ. Κοτασίδου (ΛΑΡ)
2η - Ε. Τσίγκου (ΚΑΣ)
3η - Β. Γιατζακλίδου (ΣΗΜ)
3η - Κ. Μπαλενστράβου (ΑΛΗΘΕΙΑ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε1
1ος - Α. Σαρλαντζής(ΚΕΝ)
2ος - Β. Τσιόκας (ΓΣΚ)
3ος - Χ. Παρασκευάς (ΠΑΡ)
3ος - Ν. Ντεμάι (BODY)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε4
1ος - Γ. Μόσχος(ΦΑΛ)
2ος - Β. Παπαποστόλου (ΚΑΣ)
3ος - Ι. Πίκουλας (ΚΙΑΤ)
3ος - Δ. Κουρτάντζε (ΠΑΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε6
1ος - Β. Τιρκόβ (ΑΓ.Γ)
2ος - Π. Λαζάρου (ΦΛΟΓ)
3ος - Ν. Σαββίδης (ΦΛΟΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α3
1ος - Π. Κοντοκώστας (ΛΑΜ)
2ος - Μ. Ρουστάμοφ (ΑΓ.Γ)
3ος - Π. Ρουσιάκης (ΕΛΠ)
3ος - Χ. Βασιλείου (ΛΑΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α4
1ος - Κ. Κουρούσης (ΚΥΠΡ)
2ος - A. Mπραχίμ (ΛΑΜ)
3ος - Η. Τοπαλίδης (ΓΣΚ)
3ος - Λ. Κοκκινίδης (ΦΑΛ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Α3
1ος - Α. Αυγόπουλος (ΦΟΙΝ)
2ος - Α. Χάρης (ΚΕΝ)
3ος - Δ. Μαλιαρης (ΑΡΤ)
3ος - Χ. Γκούβερος (ΑΡΤ)

LOW KICK Π3
1ος - Χ. Αποστολιδης (ΚΡΟΤ)
2ος - Μ. Καρυπίδης (ΣΙΝΤ)
3ος - Π. Τσακιράκης (ΡΟΔ)

LOW KICK Ε2
1ος - Ν. Αβραμίδης (ΣΙΝΤ)
2ος - Μ. Αντώνίου (ΚΑΡ)
3ος - Κ. Γρηγοριάδης (ΚΟΡ)

LOW KICK Α2
1ος - Κ. Νικολαϊδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Α. Μέμα (ΑΡΤ)
3ος - Χ. Ίντας (ΣΙΝΤ)

LOW KICK Α5
1ος - Ν. Μπούζιας (ΑΠΟΛ)
2ος - Δ. Μαυρόπουλος (ΦΛΟΓ)
3ος - K. Μακρής (ΣΙΝΤ)

LOW KICK Α8
1ος - Α. Ταχταμπάς (ΑΓ.Γ)
2ος - Χ. Μουχσενίχ (ΤΑΙ)
3ος - Α. Στάϊκος (ΑΔΩΝ)

LOW KICK Α11
1ος - Ι. Σπανούλης (ΚΑΡ)
2ος - Χ. Γκουβέρης (ΑΡΤ)
3ος - Ν. Φασίλης (ΑΔΩΝ)

LOW KICK Α14
1ος - Ε. Τσουλουχόπουλος (ΣΙΝΤ)
2ος - Σ. Ταμπούρογλου (ΡΟΔ)
3ος - Σ. Τσέπας (ΠΑΡ)

LOW KICK Γ3
1η - Ε. Μητρογιάννη  (ΚΡΟΤ)
2η - Κ. Τσότρα (ΦΛΟΓ)
3η - Π. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α3
1ος - Α. Γκούλιαν (ΚΕΝ)
2ος - Ν. Φασίλης (ΑΔΩΝ)
3ος - Α. Στάϊκος (ΑΔΩΝ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α3
1ος - Α. Κολολυμνιώτης (ΑΓ.Γ)
2ος - Ι. Κοντοκώστας (ΛΑΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α6
1ος - Σ. Γκουγκουάς (ΛΑΡ)
2ος - Α. Ταχταμπάς (ΑΓ.Γ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α9
1ος - Μ. Σταμέλος (ΛΑΜ)
2ος - Μ. Μπεκίρη (ΚΟΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α10
1ος - Γ. Μπακόλας (ΦΑΛ)
2ος - Μ. Λαζαρίδης (ΚΟΡ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α3
1ος - Χ. Ασλανίδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Ι. Συμεωνίδης (ΦΚΑΣ)