Αποτελέσματα 1ο ΔΙΕΘΝΕΣ & 7ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ


ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Junior αγόρια:

Από (ΜΥΓ): Μ. Πλατής, Α. Οικονόμου, Κ. Βογιατζής, Γ. Στάθης, Σ. Στάθης, Α. Σεπιάδης, Β. Κυριαζίδης, Γ. Κούκος.
Από (ΓΣΚ): Α. Λαλαϊτάς, Χ. Καψάλης, Ι. Κυρπιζλίδης, Π. Τολίκας, Α. Μανιάν, Μ. Τακματζίδης, Θ. Μελικιάδης, Π. Καλαιτσίδης.
Από (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ): Γ. Παπαδόπουλος, Ρ. Καρακάσης, Ζ. Παπαδόπουλος, Ν. Γιαννακούδης, Π. Γιαννακούδης.
Από (ΓΕΡ): Γ. Σαββίδης, Ε. Κριτσιάνης, Ι. Κατραντζλιδης.
Από (ΑΟΒ): Β. Μπατσιώκης.
Από (ΠΑΡ): Β. Δαγδανέλης, Ε. Μιχαλάρης. Από (ΑΓ. Γεώργιο): Π. Παπαδημητρίου, Γ. Βάρκας, Γ. Εξόγλου, Φ. Βουσβούκης, Α. Μήτσας, Σ. Δασκαλάκης, Α. Μανουτσαριάν, Σ. Σερέτης, Γ. Κουκούτης, Β. Λαμπρόπουλος, Ι. Κωνσταντινίδης.
Από (ΦΑΛΑΓΓΑ): Χ. Μπουλάκης.
Από (ΦΟΙΝΙΚΑ): Ι. Τσαντεκίδης, Α. Καζακίδης, Ν. Καρλής.
Από (ΕΡΜΗ): Σ. Οξυζέρογλου.
Από (ΚΑΣΣΑΝΔΡΟ): Π. Κοτινάκης, Κ. Χατζηδιάκος.
Από (ΤΙΓΡΗ-ΔΡΑΚΟ): Δ. Αρβσλής, Κ.Καραλάϊος, Μ. Γάκης, Ν. Γάκης, Π. Κυριακάκης, Μ. Δασκαλόπουλος, Π. Δασκαλόπουλος, Γ. Βλησαρούδης, Κ. Χατζής, Ι. Τέλιος, Α. Χατζινάς, Κ. Μπλιάτσος.
Από (ΚΡΟΤΩΝ): Χ. Λυτρίδης.
Από (ΜΟΝ.ΑΛΗΘΕΙΑΣ): Π. Μπαλεντστράβος.
Από (ΡΟΔΟΠΗ): Ι. Νικολώφ. Από (ΠΑΙΟΝΙΑ): Τ. Μπέλις.

Junior κορίτσια:

Από (ΑΟΒ): Λ. Μπουχτάρη, Κ. Χασανίδου.
Από (ΓΣΚ): Μ.Παυλίδου, Χ. Λαλαϊτά, Κ.Πολίτογλου, Μ. Κυρπιζλίδου.
Από (ΓΕΡ): Δ. Δημοπούλου, Ε. Θεοδωρίδου.
Από (ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ): Π. Βαρσαμούδη, Α.Δασκαλοπούλου.
Από (ΤΙΓΡΗ-ΔΡΑΚΟ): Κ. Λυγούρα, Α. Χατζή, Β. Μακρή, Ε. Μαλάκο, Χ. Κοτάβε.
Από (ΕΛΠΙΔΑ): Β. Φερσίδου, Ν. Καζαντζίδου.
Από (ΜΥΓΔΟΝΙΑ): Μ. Βλάτη.

ΑΣΠΡΗ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ρ. Τζανή (ΓΕΡ)
2η - Π. Τσαλίμη (ΜΥΓ)
3η - Β. Ζηκοπούλου (ΑΟΒ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Γ. Φερσίντι (ΕΛΠ)
2η - Κ. Σούλη (ΕΛΠ)
3η - Μ. Βλάτη (ΜΥΓ)

ΠΟΡΤ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ε. Μελισσαργά (ΜΥΓ)
2η - Κ. Αλεπλιώτου (ΜΥΓ)
3η - Ρ. Καραγιάννη (ΜΥΓ)

ΚΑΦΕ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Γ. Σπανού (ΓΕΡ)
2η - Σ. Δαγκλή (ΑΕΚ)
3η - Α. Νικολούδη (ΑΟΒ)

TAO LU Γ 1
1η - Α. Σταυρίδου (ΑΡΤ)
2η - Κ. Αντάρη (ΑΡΤ) ,
3η - Α. Γιαννακοπούλου (ΑΡΤ)

ΤΑΟ LU Γ 2
1η - Ο. Κωστή (ΦΓ)
2η - Ε. Αντωνίου (ΗΛ)
3η - Α. Λιάκου (ΗΛ), Β. Τζιάλη (ΑΡΤ)

TAO LU ΠΑΙΔΩΝ
1ος - Π. Βούλγαρης (ΑΡΤ), Α. Ξανθάκης (ΑΙΝ)
2ος - Α. Καπάϊ (ΑΡΤ)
3ος - Χ. Τσέπας (ΑΡΤ)

TAO LU ΑΝΔΡΩΝ
1ος - Λ. Κοκκάλας (ΑΡΤ)
2ος - Ν. Κωστής (ΑΡΤ)
3ος - Ν. Γουργούρας (ΦΓ), Π. Κατοίκος (ΦΓ)

TAO LU Ε 3
1ος - Α. Καπάϊ (ΑΡΤ)
2ος - Φ. Ξανθάκης (ΑΙΝ)
3ος - Γ. Χρόνης (ΦΓ)

ΟΠΛΑ Γ1
1η - Α. Σταυρίδου (ΑΡΤ)
2η - Ε. Αντάρη (ΑΡΤ)
3η - Α. Γιαννακοπούλου (ΑΡΤ)

ΑΣΠΡΗ Π ΦΟΡΜΕΣ 1
1ος - M. Vukaj (ALB)
2ος - A. Palla (ALB)
3ος - M. Kasapi (ALB)

ΑΣΠΡΗ Π ΦΟΡΜΕΣ 4
1ος - Α. Χατζιωάννου (ΚΥΠ)
2ος - X. Δρακίου (ΡΟΔ)
3ος - Χ. Βασιλείου (ΡΟΔ)

ΑΣΠΡΗ Α ΦΟΡΜΕΣ 1
1ος - Ν. Χρούσης (ΡΟΔ)
2ος - Σ. Παπαθύμου (ΡΟΔ)
3ος - Α. Τσομπανόπουλος (ΓΣΚ)

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ Α ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Κ. Κανελλόπουλος (ΡΟΔ)
2ος - Θ. Δημητρόπουλος (ΡΟΔ)
3ος - Χ. Ξανθόπουλος (ΚΟΜ)

ΚΑΦΕ Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Γ. Καρακίδης (ΚΕΝ)
2ος - Χ. Σπανός (ΓΕΡ)
3ος - Σ. Τζανής (ΓΕΡ)

ΜΑΥΡΗ Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Κ. Νεστορίδης (ΓΕΡ)
2ος - Η. Σαββίδης (ΓΣΚ)
3ος - Γ. Πανταζίδης (ΓΣΚ)

YE SAU Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - E. Moναχός (ΠΑΛ)
2ος - Μ. Λασκαρίδης (ΚΑΛ)
3ος - Θ. Κυριακίδης (ΚΑΛ)

ΚΑΤΑ Ν
1η - Ε. Καλογήρου (ΚΙΑΤ)
2η - Μ. Καλαματιανού (ΚΙΑΤ)
3η - Α. Κουνάνη (ΠΡΩΤ)

TOUL Π1
1ος - Β. Δημητριάδης (ΕΠΤ)
2ος - Π. Βλαστόπουλος (ΕΠΤ)
3ος - Ι. Καλοχριστιανάκης (ΕΠΤ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π1
1οι - Σ. Παπαδόπουλος, Γ. Πλούμπι (ΓΣΚ)
2οι - Ε. Πασχάλης, Θ. Κανάνη (ΓΣΚ)
3οι - A. Palla, M. Vukaj (ALB)

TΕΧΝΙΚΕΣ Π4
1ος - Ι. Κυρπιζλίδης (ΓΣΚ)
2ος - Μ. Κasapi (ALB)
3ος - Κ. Νεστορίδης (ΕΠΤ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Ε
1οι - Α. Χατζηγεωργίου, Δ. Σταύρου (ΚΥΠ)
2οι - Λ. Μιχαήλα, Γ. Σταυρινού (ΚΥΠ)
3οι - Γ. Βαίτσης, Κ. Μουρατίδης (ΜΥΓ)

TΕΧΝΙΚΕΣ Α3
1ος - Σ. Μαργαρίτης (ΡΟΔ)
2ος - Γ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)
3ος - Χ. Δρακίου (ΡΟΔ)

TΕΧΝΙΚΕΣ Α6
1ος - Δ. Τσατάλας (ΤΙΤΝ)
2ος - Σ. Κεραμάρης (ΤΙΤΝ)
3ος - Χ. Μπαϊράμης (ΚΟΜ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Κ
1η - Κ. Σούλη, Γ. Φερσίντι (ΕΛΠ)
2η - Ε. Μελισσαργά, Π. Τσαλίμη (ΜΥΓ)
3η - Μ. Κριτσιάνη, Ρ.Τζανή (ΓΕΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Ν1
1η - Ε. Σμιάρη (ΜΥΓ)
2η -.Μ. Γκαργκάνα (ΓΣΚ)
3η - Α. Ράμου (ΠΑΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΟΠΛΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η - Π. Παρχάνου (ΣΗΜ)
1η -.Ε. Τζηφιά (ΡΟΔ)
1η - Μ. Τοπουζάκη (ΦΑΛ)

ΣΤΟΧΟΜΑΧΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ
1ος - Μ. Δρόσος (DAS)
2ος - Γ. Λαουδίκος (ΡΟΔ)
3ος - Ν. Τσιλέπης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π1
1ος - Σ. Παπαδόπουλος (ΓΣΚ)
2ος - Α. Παντελεοντίδης (ΕΠΤ)
3ος - Γ. Λαζαρίδης (ΠΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π 4
1ος - Ζ. Κυριαζίδης (ΜΥΓ)
2ος - Α. Μανιάν (ΓΣΚ)
3ος - Β. Δημητριάδης (ΕΠΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π7
1ος - Κ. Κέρος (ΠΑΡ)
2ος - Ι. Κυρπιζλίδης (ΓΣΚ)
3ος - Μ. Παπαγιαννόπουλος (ΕΠΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π10
1ος - Β.Κιλινγκαρίδης (ΠΑΡ)
2ος - Σ.Μώραλης (ΠΑΛ)
3ος - Ι.Λιαμαρκόπουλος (ΦΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π13
1ος - Γ. Τοσουνίδης (ΑΟΒ)
2ος - Κ. Σαββάκης (ΠΑΜ)
3ος - M. Vuka (ALB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π16
1ος - Μ. Λασκαρίδης (ΚΑΛ)
2ος - Β. Κιουρτζίδης (ΠΑΡ)
3ος - A. Palla (ALB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π19
1ος - Σ. Αλεξανδρίδης (ΓΣΚ)
2ος - Σ. Κυρτσαλίδης (ΣΗΜ)
3ος - Η. Παπαδημόπουλος (ΚΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π22
1ος - Γ. Μπουμπάρης (ΓΣΚ)
2ος - G. Bajrami (ALB)
3ος - K. Lushka (ALB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ1
1η - Ι. Γεωργούση (ΠΑΛ)
2η - Ε. Μελισσαργά (ΜΥΓ)
3η - Α. Ααθανασιάδου (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ 4
1η - Α. Λαζαρίδου (ΠΑΡ)
2η - Γ. Φερσίντι (ΕΛΠ)
3η - Μ. Κριτσιάνη (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ6
1η - Χ. Δαρδάνη (ΜΥΡ)
2η - Ε. Ζάπρη (ΕΡΜ)
3η - Γ. Λιόρα (ΕΡΜ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ9
1η - Ο. Ζάπρη (ΕΡΜ)
2η - Χ. Κουτσούμη (ΑΠΟΛ)
3η - Κ. Αθανασιάδου (ΜΥΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε1
1ος - Α. Χατζηιωάννου (ΚΥΠ)
2ος - Γ. Λάμπρου (ΑΓ.Γ)
3ος - Α. Σαρλαντζής (ΚΕΝ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε4
1ος - Δ. Κουρτάνζε (ΠΑΜ)
2ος - Α. Χαλαστάρας (ΦΓ)
3ος - Α. Σαρλαντζής (ΚΕΝ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε7
1ος - Δ. Χαραλαμπίδης (ΔΙΑΣ)
2ος - Π. Δράκος (ΑΠΟΛ)
3ος - Ν .Πασχαλίδης (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α1
1ος - Κ. Τουλούπης (ΠΑΜ)
2ος - Α. Σκορδέλης (ΤΡΙΛ)
3ος - Δ. Παπαδόπουλος (ΠΑΛ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α2
1ος - Ν. Σαββίδης (ΓΣΚ)
2ος - Δ. Αποστολίδης (ΕΡΜ)
3ος - Α. Παπαδόπουλος (ΚΑΣΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α5
1ος - Ο. Καλαντίδης (ΦΛΟΓ)
2ος - Δ. Πίλτσης (ΕΔΕΣ)
3ος - Σ. Τσιπλάκης (ΦΛΟΓ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Α1
1ος - Ε. Τύπος (ΕΔΕΣ)
2ος - Ι. Ζιάκας (ΣΤΑΥΡ)
3ος - Κ. Καφετζόγλου (ΡΟΔ)

LOW KICK Π1
1ος - Λ. Τσακιράκης (ΡΟΔ)
2ος - Α. Ταγταλιανίδης (ΜΑΚ)
3ος - Α. Σμίρης (ΜΑΚ)

LOW KICK Ε1
1ος - Α. Μόσχος (ΦΛΟΓ)
2ος - Γ. Μεράς (ΛΑΡ)
3ος - Μ. Χατζίδης (ΜΑΚ)

LOW KICK Ε4
1ος - Α.Κωστούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Ι.Τσακαλίδης (ΔΡΑΜ)
3ος - Σ.Τσιλέπης (ΓΣΚ)

LOW KICK Α1
1ος - Κ. Καζάκος (ΦΑΛ)
2ος - Θ. Αντρέεου (ΡΟΔ)
3ος - Ν. Μπουζιάς (ΑΠΟΛ)

LOW KICK Α4
1ος - Σ. Νάκος (ΒΑΛ)
2ος - Α. Πολίτης (ΔΙΑΣ)
3ος - Α. Παπάς (ΡΟΔ)

LOW KICK Α7
1ος - Γ. Ευθυμιάδης (ΔΡΑΜ)
2ος - Α. Αρτασές (ΑΘΛ)
3ος - Ν. Καρπουζίδης (ΔΙΑΣ)

LOW KICK Α10
1ος - Π. Ρουσιάκης (ΕΛΠ)
2ος - Λ. Κοκκινίδης (ΦΑΛ)
3ος - Δ. Ρουστάμωβ (ΑΓ.Γ)

LOW KICK Α13
1ος - Κ.Κυριαζίδης (ΔΙΑΣ)
2ος - Ι.Δεσποτάκης (ΡΟΔ)
3ος - Σ.Παπαθυμίου (ΡΟΔ)

LOW KICK Γ1
1η - Μ. Παπαδοπούλου (ΕΔΕΣ)
1η - Α. Πάσχου (ΛΑΜ)

LOW KICK Γ1
1η - Ρ. Αγραφιώτη (ΤΑΙ)
2η - Α. Πάσχου (ΡΟΔ)
3η - Ε .Μητάκου (ΜΑΚ)

LOW KICK Γ3
1η - Ρ. Αγραφιώτη (ΤΑΙ)
2η - Δ. Αλαμάνου (ΔΙΑΣ)
3η - Τ. Αγοραστή (ΤΑΙ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α3
1ος - Θ. Δημητρόπουλος (ΡΟΔ)
2ος - Τ. Καρυπίδης (ΤΑΙ)
3ος - Π. Ατσέμογλου (ΦΑΛ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Ε1
1ος - Θ. Κάρτας (ΑΡΜ)
2ος - Γ. Λάμπρου (ΑΓ.Γ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ ΜΙΚΤΟ
1ος - Λ. Παπίδης (ΦΚΑΣ)
2ος - Ι. Τσουκάνη (ΛΑΜ

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α3
1ος - Θ. Αντρέεου (ΡΟΔ)
2ος - Α. Βλανιάδης (ΑΡΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α6
1ος - Κ. Βασιλόπουλος (ΑΡΜ)
2ος - Ι. Κοντοκώστας (ΛΑΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α9
1ος - Ρ. Αλία (ΑΓ.Γ)
2ος - Ν. Ιωσηφίδης (ΑΡΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α12
1ος - Δ. Κεχαγιάς (ΛΑΡ)
2ος - Ν. Τόπογλου (ΑΓ.Γ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥ Α15
1ος - Δ. Ρουστάμωβ (ΑΓ.Γ)
2ος - Π. Χατζίδης (ΑΡ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε2
1ος - Δ. Τοπαλίδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Α. Παπαγιάννης (ΦΚΑΣ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε5
1ος - Χ. Μαριωράκης (ΑΡΜ)
2ος - Λ. Παπίδης (ΦΚΑΣ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε8
1ος - Δ. Καπουράνης (ΦΑΛ)
2ος - Σ. Χάνα (ΛΑΜ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α1
1ος - Σ. Χαντάκης (ΜΑΚ)
2ος - Θ. Εδιάδογλου (ΛΑΡ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α4
1ος - Β. Τίρκωβ (ΑΓ.Γ)
2ος - Ρ. Σκούρας (ΦΑΛ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α7
1ος - Β. Κοροσίδης (ΜΥΡ)
2ος - Ι. Κοντοκώστας (ΛΑΜ)

ΑΣΠΡΗ Γ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ε. Τζηφιά (ΡΟΔ)
2η - Γ. Δεδοπούλου (ΜΥΓ)
3η - Χ. Θεοδωρίδου (ΜΥΓ)

TAO LU Γ 2
1η - Α. Παπασταθοπούλου (ΦΓ)
2η - Ε. Χαραλαμπίδου (ΑΙΝ)
3η - Α. Τζιάλη (ΑΡΤ)

TAO LU ΕΦΗΒΩΝ 1
1ος - Μ. Κομήτης (ΑΡΤ)
2ος - Σ. Κατακαλαίος (ΑΝΕ)
3ος - Κ. Γιαννακόπουλος (ΑΡΤ)

ΟΠΛΑ Ε Α1
1ος - Π. Βούλγαρης (ΑΡΤ)
2ος - Φ. Ξανθάκης (ΑΙΝ)
3ος - Σ. Κατακαλαίος (ΑΝΕ)

ΟΠΛΑ Γ2
1η - Α. Σταυρίδη (ΑΡΤ)
2η - Α. Γιαννακοπούλου (ΑΡΤ)
3η - Ε. Ατωνίου (ΑΝΕ)

ΑΣΠΡΗ Π ΦΟΡΜΕΣ 2
1ος - N. Xmambazi (ALB)
2ος - K. Lushka (ALB)
3ος - Ρ. Πλατής (ΓΣΚ)

ΑΣΠΡΗ Ε ΦΟΡΜΕΣ 1
1ος - D. Bajrami (ALB)
2ος - G. Bajrami (ALB)
3ος - Σ. Τσαλίμης (ΜΥΓ)

ΑΣΠΡΗ Α ΦΟΡΜΕΣ 2
1ος - Α. Αναστασίου (ΡΟΔ)
2ος - Α. Τσεκερίδης (ΕΛΠ)
3ος - Χ. Μπαϊράμης (ΚΟΜ)

ΠΟΡΤ Π ΦΟΡΜΕΣ 1
1ος - Ν. Νταής ΕΛΠ)
2ος - Ζ. Κυριαζίδης (ΜΥΓ)
3ος - Κ. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)

ΓΚΡΙ Π ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Ι. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
2ος - Π. Αδελφόπουλος (ΓΕΡ)
3ος - Ε. Πασχάλης (ΓΣΚ)ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΦΟΡΜΕΣ

1ος - Γ. Λαουδίκος (ΡΟΔ)
2ος - Γ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)
3ος - Ν. Τσιλέπης (ΓΣΚ)

YE SAU Α ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Α. Μαστροπάνος (ΠΑΛ)
2ος - Γ. Μεσσάς (ΤΡΙΛ)
3ος - Π. Λαμπρόπουλος (ΠΑΛ)

ΚΑΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ
1ος - Δ. Καπέλλος (ΟΛΥΜ)
1ος - Ε. Λιάκος (ΚΙΑΤ)
1η - Μ. Νάτσι (ΟΛΥΜ)

TOUL Π2
1ος - Α. Παντελεοντίδης (ΕΠΤ)
2ος - Ι. Δούκας (ΕΠΤ)
3ος - Π. Τελέχας (ΕΠΤ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π2
1οι - Ι. Καζαντζίδης, Ν. Νταής (ΕΛΠ)
2οι - Κ. Καζαντζίδης, Β. Αργυριδάκης (ΕΛΠ)
3οι - Η. Σαββίδης, Β. Κοβάτσεβ (ΓΣΚ)

TΕΧΝΙΚΕΣ Π5
1ος - Ζ. Κυριαζίδης (ΜΥΓ)
2ος - Α. Μανιάν (ΓΣΚ)
3ος - Κ. Παπαδόπουλος (ΓΕΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Α1
1οι - Θ. Δημητρόπουλος, Κ. Παντελίδης(ΡΟΔ)
2οι - Α. Γκάνης, Ι. Μηντζιαρίδης(ΓΣΚ)
3οι - Α. Κεφαλιανός, Ν. Χρούσης(ΡΟΔ)

TΕΧΝΙΚΕΣ Α4
1ος - Α. Παπαϊωάννου (DAS)
2ος - Α. Αναστασίου (ΠΑΛ)
3ος - Σ. Τοκμακίδης (ΦΑΛ)

TΕΧΝ ΟΠΛΑ Α1
1ος - Δ. Τσατάλας (ΤΙΤΝ)
2ος - Α. Παπαιωάννου (DAS)
3ος - Ι. Ψιμούλης (DAS)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΕΜΕΙΓΜ 1
1οι - Χ. Σπανός, Γ. Σπανού (ΓΕΡ)
2οι - Σ. Τσαλίμης, Π. Τασαλίμη (ΜΥΓ)
3οι - Ρ. Καραγιάννη,Δ. Καραγιάννης (ΓΕΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Ν2
1η - Ε. Καρατζίδου (ΣΗΜ)
2η - Χ. Θεοδωρίδου (ΜΥΓ)
3η - Α. Τσιλέπη (ΓΣΚ)

ΣΚΙΑΜΑΧΙΑ Ε
1ος - Γ .Βαϊτσης (ΜΥΓ)
2ος - Λ. Μιχαήλα (ΚΥΠ)
3ος - Γ. Καρακίδης (ΓΣΚ)

ΣΤΟΧΟΜΑΧΙΑ Γ
1ος - Μ. Παπαιωάννου (DAS)
2ος - Μ. Χλιβίνου (DAS)
3ος - E. Tζηφιά (ΡΟΔ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π2
1ος - Γ. Πανταζίδης (ΓΣΚ)
2ος - Σ. Τζανής (ΓΕΡ)
3ος - Κ. Εβερτίν (ΠΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π5
1ος - Κ. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
2ος - Τ. Ηλμιντίνογλου (ΠΑΡ)
3ος - Γ. Ρουσβανίδης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π8
1ος - Κ. Παπαδόπουλος (ΓΕΡ)
2ος - Θ. Κανάνη (ΠΑΡ)
3ος - Σ. Χρυσαφούδης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π11
1ος - Σ. Φαράς (ΠΑΡ)
2ος - Α. Κάπη (ΠΑΡ)
3ος - Β. Αργυριδάκης (ΕΠΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π14
1ος - Χ. Σπανός (ΓΕΡ)
2ος - Ν. Τσαμποσβήλι (ΕΛΠ)
3ος - Θ. Αρβανιτίδης (AΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π17
1ος - Δ. Αρβανίτης (ΓΣΚ)
2ος - Β. Κοβάτσεβ (ΓΣΚ)
3ος - Χ. Χασάνογλου (ΠΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π20
1ος - Κ. Σαϊτιώτης (ΣΤΑΥΡ)
2ος - Ι. Παύλου (KAΣ)
3ος - Ι. Αμαρατίδης (ΦΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π23
1ος - M. Kasari (ALB)
2ος - Γ. Δημητριάδης (KAΣ)
3ος - Λ. Γκιγκούλης (ΕΡΜ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ2
1η - Π. Τσαλίμη (ΓΣΚ)
2η - Β. Ρεπανά (ΕΠΤ)
3η - Κ. Σούλη (ΕΛΠ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ5
1η - Ε. Σμιάρη (ΜΥΓ)
1η - Γ. Σπανού (ΓΕΡ)
2η - Μ. Γκαργκάνα (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ7
1η - Β. Λαδά (ΣΗΜ)
2η - Κ. Ορφανίδου (ΕΡΜ)
3η - Α. Αθανασιάδου (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ10
1η - Γ. Ζλατίστη (ΔΙΑΣ)
2η - Μ. Μούρκου (ΑΠΟΛ)
3η - Χ. Τσίγκου (ΦΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε2
1ος - Ι. Χριστοφορίδης (ΠΑΡ)
2ος - Α. Χατζηγεωργίου (ΚΥΠ)
3ος - Γ. Μπουμπάρης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε5
1ος - Σ. Ευσταθίου (ΜΥΡ)
2ος - Χ. Βασιλείου (ΡΟΔ)
3ος - E. Zyferi (ALB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε8
1ος - Γ. Πετρετζίκης (ΜΥΡ)
2ος - Α. Χρυσάκης (ΣΗΜ)
3ος - G. Bardhi (ΑLB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α2
1ος - Χ. Τσιόλιας (ΠΑΛ)
2ος - Ε. Χρόνης (ΦΓ)
3ος - Ι. Καφετζόγλου (ΑΝΕ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α5
1ος - Β. Κομηνιάς (ΠΑΛ)
2ος - Γ. Μέϊντι (ΝΕ)
3ος - Ν. Τσιλέπης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α8
1ος - Π. Λαμπρόπουλος (ΠΑΛ)
2ος - Ζ. Κομηνιάς (ΠΑΛ)
3ος - Σ. Τοκμακίδης (ΦΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α11
1ος - Π. Σγουραμάλης (ΦΛΟΓ)
2ος - Β. Ευσταθίου (ΜΥΓ)
3ος - Δ. Σταύρου (ΚΥΠ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π2
1ος - Φ. Σαϊντε (ΠΑΜ)
2ος - Χ. Λάντος (ΚΥΠ)
3ος - Χ. Ρεπανάς (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π5
1ος - Κ. Παγώνης (ΛΑΜ)
2ος - Α. Σαραϊλης (ΦΛΟΓ)
3ος - Ι. Χιονίδης (ΦΛΟΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε1
1ος - Φ. ΚλέΪντι (ΣΤΑΥΡ)
2ος - Σ. Τσιλέπης (ΓΣΚ)
3ος - Γ. Μάτσιος (ΦΚΑΣ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε4
1ος - Γ. Σπυρέλης (ΦΑΛ)
2ος - Β. Τσιόκας (ΓΣΚ)
3ος - Α. Παρασκευάς (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε7
1ος - Δ. Ντουλούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Α. Χατζηγεωργίου (ΚΥΠ)
3ος - Π. Τελάχας (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε10
1ος - Φ. Ζήσης (ΚΑΣΤ)
2ος - Π. Συμεωνίδης (ΦΛΟΓ)
3ος - Μ. Παπαγιαννόπουλος (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ν2
1η - Κ. Αμαραντίδου (ΦΛΟΓ)
2η - Μ. Καλαματιανού (ΚΙΑΤ)
3η - Π. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Γ2
1η - Μ. Νάτση (ΟΛΥΜ)
1η - Β. Μαυρίδη (ΑΝΕ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α3
1ος - Ι. Κοντοκώστας (ΛΑΜ)
2ος - Σ. Τσιπλάκης (ΦΛΟΓ)
3ος - Κ. Παπαχρήστος (ΕΡΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α6
1ος - Ο. Κουρούσης (ΚΥΠ)
2ος - Α. Γκένωβ (ΑΓ.Γ)
3ος - Χ. Γαλάνης (ΑΟΒ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Α2
1ος - Λ. Μιχαήλα (ΚΥΠ)
2ος - Η. Τοπαλίδης (ΓΣΚ)
3ος - Α. Καμετζετζίδης (ΓΣΚ)

LOW KICK Π2
1ος - Σ. Χάνα (ΛΑΜ)
2ος - Π. Τσακιράκης (ΡΟΔ)
3ος - Α. Τζεϊρανίδης (ΔΡΑΜ)

LOW KICK Ε2
1ος - Δ. Μαυρόπουλος (ΦΛΟΓ)
2ος - Χ. Κανελλόπουλος (ΡΟΔ)
3ος - Δ. Κουρτάντζε (ΠΑΜ)

LOW KICK Ε5
1ος - Κ. Τορτανασίδης (ΦΚΑΣ)
2ος - Γ. Κουκούλης (ΑΓ.Γ)
3ος - Ε. Μεγάλος (ΔΡΑΜ)

LOW KICK Α2
1ος - Ρ. Βασιλειάδης (ΔΙΑΣ)
2ος - Σ. Μαργαρίτης (ΡΟΔ)
3ος - Α. Γκούλιαν (ΠΑΜ)

LOW KICK Α5
1ος - Φ. Ζήσης (ΚΑΣΤ)
2ος - Γ. Μεράς (ΛΑΡ)
3ος - Γ. Θεοδωρόπουλος (ΒΑΛ)

LOW KICK Α8
1ος - Ε. Γεωργόπουλος (ΔΡΑΜ)
2ος - Α. Μέλκος (ΔΙΑΣ)
3ος - Θ. Μελανίδης (ΔΙΑΣ)

LOW KICK Α11
1ος - Β. Τιρκώβ (ΑΓ.Γ)
2ος - Ν. Χρούσης (ΡΟΔ)
3ος - Ε. Τάσιαμος (ΤΑΙ)

LOW KICK Α14
1ος - Ρ. Αλία (ΑΓ.Γ)
2ος - Α. Γκούλιαν (ΠΑΜ)
3ος - Σ. Κελίδης (ΔΙΑΣ)

LOW KICK Α16
1ος - Α. Βελέντζας (ΦΛΟΓ), 1ος - Σ. Μόσχος (ΦΛΟΓ)

LOW KICK Γ2
1η - Α. Τσομπάνη (ΣΙΝΤ)
2η - Τ. Αγοραστή (ΤΑΙ)
3η - Λ. Κιούρτζιεβα (ΔΙΑΣ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α1
1ος - Γ. Καντής (ΤΑΙ)
2ος - Κ. Παντελίδης (ΡΟΔ)
3ος - Κ. Καφετζόγλου (ΡΟΔ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α4
1ος - Κ. Κανελλόπουλος (ΡΟΔ)
2ος - K. Abaydolah (ΤΑΙ)
3ος - Γ. Μόσχος (ΦΑΛ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Ε2
1ος - Γ. Μπακόλας (ΦΚΑΣ)
2ος - Σ. Χάνα (ΛΑΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α1
1ος - Α. Ταχταμπάς (ΑΓ.Γ)
2ος - Κ. Τασούλας (ΛΑΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α4
1ος - Ι. Μακρίδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Χ. Κόμματος (ΑΡΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α7
1ος - Δ. Ιωαννίδης (ΑΡΜ)
1ος - Θ. Πέρος (ΛΑΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α10
1ος - Δ. Ρουστάμωβ (ΑΓ.Γ)
1ος - Α. Ανθιμίδης (ΑΡΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α13
1ος - Φ. Τσακνάκης (ΑΡΜ)
1ος - Β. Γκαράς (ΛΑΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ ΑΝΔΡΩΝ 16
1ος - Δ. Τοπαλίδης (ΑΓ.Γ)
1ος - Ε. Τσουλουχόπουλος (ΣΙΝΤ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε3
1ος - Δ. Δουλούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Σ. Μορφούλης (ΦΚΑΣ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε6
1ος - Α. Κωστούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Δ. Κασιμπαγιαννίδης (ΦΑΛ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε9
1ος - Α. Κωστούδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Ε. Καπουράνης (ΦΑΛ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α2
1ος - Ε. Τσουλουχόπουλος (ΣΙΝ)
2ος - Ι. Μαστρογιάννης (ΦΑΛ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α5
1ος - Β. Κοροσίδης (ΜΥΡ)
2ος - Γ. Μήτσης (DAS)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α8
1ος - Β. Θεοφανίδης (ΜΑΚ)
2ος - Δ. Παπαδόπουλος (ΑΠΟΛ)

ΓΚΡΙ Κ ΦΟΡΜΕΣ
1η - Ε. Σμιάρ (ΜΥΓ)
2η - Α. Τσιλέπη (ΓΣΚ)
3η - Μ. Γκαργκάνα (ΓΣΚ)

TAO LU Γ 3
1η - Μ. Βαλσάμη (ΑΡΤ)
2η - Φ. Ποπόφσκι (ΑΙΝ)
3η - Ε. Αντάρη (ΑΡΤ)
3η - Α. Τσουφάκη (ΑΡΤ)

TAO LU ΕΦΗΒΩΝ 2
1ος - Π. Βούλγαρης (ΑΡΤ)
2ος - Α. Καπάϊ (ΑΡΤ)
3ος - Κ. Κόλιας (ΝΕ)

ΟΠΛΑ Ε Α2
1ος - Χ. Τσέπας (ΑΡΤ)
2ος - Γ. Χρόνης (ΦΓ)
3ος - Α. Καπάϊ (ΑΡΤ)

TAO LU Ν
1η - Ε. Ατωνίου (ΑΝΕ)
2η - Φ. Ποπόφσκι (ΑΙΝ)
3η - Ε. Αντάρη (ΑΡΤ)

ΑΣΠΡΗ Π ΦΟΡΜΕΣ 3
1ος - Χ. Λάντος (ΚΥΠ)
2ος - Α. Γερασόπουλος (ΑΟΒ)
3ος - Β. Κοβάτσεφ (ΓΣΚ)

ΑΣΠΡΗ Ε ΦΟΡΜΕΣ 2
1ος - E. Zyferi (ALB)
2ος - E. Abrashi (ALB)
3ος - G. Bardhi (ALB)

ΠΟΡΤΟΚ Ε ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Χ. Κανελλόπουλος (ΡΟΔ)
2ος - Γ. Βαϊτσης (ΓΣΚ)
3ος - Β. Αργυριδάκης (ΕΛΠ)

ΠΟΡΤ Π ΦΟΡΜΕΣ 2
1ος - Ν. Τζαμποσβήλι (ΕΛΠ)
2ος - Τ. Ιλμιντίνιγλου (ΠΑΡ)
3ος - Θ. Κανάνης (ΓΣΚ)

ΠΡΑΣΙΝΗ Α ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Κ. Παντελίδης (ΡΟΔ)
2ος - Σ. Μαργαρίτης (ΡΟΔ)
3ος - Χ. Ξανθόπουλος (ΚΟΜ)

POOMSE Κ
1η - Θ. Κουκουβάτσιου (ΠΡΩΤ)
2η - Σ. Κοκορόκα (ΠΡΩΤ)
3η - Α. Κουνάνη (ΠΡΩΤ)

YE SAU Κ ΦΟΡΜΕΣ
1ος - Ξ. Βούλγαρη (ΚΑΛ)
2ος - Ι. Γεωργούση (ΠΑΛ)
3ος - Χ. Μονάχου (ΠΑΛ)


TOUL ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1η - Β. Ρεπανά (ΕΠΤ)
2η - Ι. Ιωαννίδου (ΕΠΤ)
3η - Ε. Τορλακίδου (ΕΠΤ)

TOUL Π 3
1ος - Χ. Ιωάννου (ΕΠΤ)
2ος - Χ. Ρεπανάς (ΕΠΤ)
3ος - Β. Δημητριάδης (ΕΠΤ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Π3
1οι - E. Rakiri, G. Bajrami (ALB)
2οι - E. Zyferi, G. Bardhi (ALB)
3οι - D. Bajrami, E. Abrashi (ALB)

TΕΧΝΙΚΕΣ Π6
1ος - Ν. Τσαμποσβήλι (ΕΛΠ)
2ος - Π. Αδελφόπουλος (ΓΕΡ)
3ος - Γ. Καρακίδης (ΚΕΝ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Α2
1οι - Κ. Κανελλόπουλος, Χ. Κανελλόπουλος (ΡΟΔ)
2οι - Κ. Σιμιτσόγλου, Α. Τσομπανόπολος (ΓΣΚ)
3οι - Χ. Βασιλείου, Σ. Παπαθυμίου (ΡΟΔ)

TΕΧΝΙΚΕΣ Α5
1ος - Γ. Λαουδίκος (ΡΟΔ)
2ος - Γ. Μήτσης (DAS)
3ος - H. Aλεξόπουλος (KOM)

TΕΧΝ ΟΠΛΑ Α2
1ος - Α. Παπαιωάννου (DAS)
2ος - Γ. Μήτσης (DAS)
3ος - Η. Αλεξόπουλος (ΚΟΜ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΕΜΕΙΓΜ 2
1οι - Κ. Σκόρδας, Σ. Γιαννοπούλου (ΑΝΤ)
2οι - Α. Γερασόπουλος, Β. Ζηκοπούλου (ΑΟΒ)
3οι - Μ. Κριτσιάνη, Π. Αδελφόπουλος (ΓΕΡ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ Γ
1η - Ε. Τζηφιά (ΡΟΔ)
1η -.Μ. Χλιβίνου (DAS)
1η - M. Παπαιωάννου (DAS)

ΣΤΟΧΟΜΑΧΙΑ Α
1ος - Γ. Μήτσης (DAS)
2ος - Α. Παπαιωάννου (DAS)
3ος - Γ. Καρακίδης (ΚΕΝ)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΟΠΛΑ ΕΚΠΑΙΔ
1η - Χ. Μποζίνης (ΦΑΛ)
1η -.Δ. Καπέλος (ΟΛΥΜ)
1η - Ε. Λιάκος (ΚΙΑΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π3
1ος - Γ. Πλούμπι (ΓΣΚ)
2ος - Π. Αδελφόπουλος (ΓΕΡ)
3ος - Δ. Κυριακού (ΕΡΜ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π6
1ος - Χ. Λάντος (ΚΥΠ)
2ος - Η. Σαββίδης (ΓΣΚ)
3ος - Δ. Κιζάκης (ΠΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π9
1ος - Ε. Δρούκος (ΠΑΛ)
2ος - Σ. Τσαλίμης (ΜΥΓ)
3ος - Μ. Λασκαρίδης (ΚΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π12
1ος - Ν.Νταής(ΕΛΠ)
2ος - Θ.Κυριακίδης(ΚΑΛ)
3ος - Β.Δράκος(ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π15
1ος - Ι. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
2ος - Γ. Καρακίδης (ΚΕΝ)
3ος - M. Vukaj (ALB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π18
1ος - Δ. Χατζόπουλος (ΓΣΚ)
2ος - Κ. Καραβαπόρης (ΑΠΟΛ)
3ος - Σ. Οξουζέρογλου (ΕΡΜ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π21
1ος - Σ. Περτσινίκης (ΔΙΑΣ)
2ος - Σ. Δαλλής (ΜΥΡ)
3ος - X. Njovit (ALB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Π24
1ος - Ν. Κουζινάς (ΦΑΛ)
2ος - Β. Δράκος (ΑΠΟΛ)
3ος - Ν. Φωτίου (ΔΙΑΣ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ3
1η - Ε. Μελισσαργά (ΜΥΓ)
2η - Ρ. Τζανή (ΓΕΡ)
3η - Κ. Αλεπλιώτου (ΓΕΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ν
1η - Μ. Καλαματιανού (ΚΙΑΤ)
2η - Π. Καρβουνίδου (ΠΑΛ)
3η - Ε. Καλογήρου (ΚΙΑΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ8
1η - Ε. Τσίγκου (ΦΑΛ)
2η - Μ. Μπίμπλη (ΑΠΟΛ)
3η - Χ. Κοσίδου (ΚΑΡ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Κ11
1η - Α. Τσιλέπη (ΓΣΚ)
2η - Ν. Ζήνα (ΦΑΛ)
3η - Μ. Γιαννακούδη (ΑΠΟΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε3
1ος - Ν. Σαββίδης (ΓΣΚ)
2ος - Γ. Βαϊτσης (ΜΥΓ)
3ος - Ν. Γαλάνης (ΚΙΑΤ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε6
1ος - X. Iωάννου (ΚΥΠ)
2ος - Ι. Καζαντζίδης (ΕΛΠ)
3ος - E. Παπαγιαννόπουλος (ΦΑΛ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Ε9
1ος - B. Mανές (ΦΑΛ)
2ος - E. Abrashi (ALB)
3ος - E. Rakiri (ΑLB)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α3
1ος - Σ. Ευσταθίου (ΜΥΡ)
2ος - Γ. Μέσας (ΤΡΙΛ)
3ος - Κ. Σιμιτσόγλου (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α6
1ος - Β. Κομηνιάς (ΠΑΛ)
2ος - Μέϊντι Γιοβάλιαν (ΝΕ)
3ος - Ν. Τσιλέπης (ΓΣΚ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α9
1ος - Κ. Κουρούσης (ΚΥΠ)
2ος - Δ. Καβαδόπουλος (ΠΑΛ)
3ος - Μ. Μακρής (ΠΑΜ)

3 ΠΟΝΤΩΝ Α12
1ος - Π. Μέλλιος (ΡΟΔ)
2ος - Α. Παπαδόπουλος (ΚΑΣΤ)
3ος - Π. Ρουσιάκης (ΕΛΠ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π3
1ος - Ν. Τσαμποσβήλι (ΕΛΠ)
2ος - Β. Κιλινγκαρ’ιδης (ΠΑΡ)
3ος - Χ. Καραμούτσιος (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Π6
1ος - Χ. Κορακίδης (ΦΛΟΓ)
2ος - Σ. Χάνα (ΛΑΜ)
3ος - Α. Κάγιας(ΦΛΟΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε2
1ος - Θ. Παπαγιάννης (ΦΑΛ)
2ος - Ν. Ντεμάϊ (ΣΤΑΥΡ)
3ος - Γ. Θεοφιλίδης (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε5
1ος - Γ. Μωυσίδης (ΦΑΛ)
2ος - Γ. Βαϊτσης (ΜΥΓ)
3ος - Χ. Ιωάννου (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ε8
1ος - Δ. Μωυσίδης (ΑΓ.ΓΣ)
2ος - Ι. Χριστοφορίδης (ΠΑΡ)
3ος - Κ. Σαρπετάς (ΕΠΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Κ
1η - Χ. Κοτασίδου (ΛΑΡ)
2η - Κ. Μπαλεντσράβου (ΜΟΝ)
3η - Β. Ζαχαροπούλου (ΛΑΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Ν3
1η - Ι. Τσιουκάνη (ΛΑΜ)
2η - Ε. Καραντζίδου (ΦΣΗΜ)
3η - Α. Βελέντζα (ΦΛΟΓ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α1
1ος - Δ. Τσατσαρώνης (ΚΑΣΤ)
1ος - Π. Καλανίδης (ΣΙΝΤ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α4
1ος - Α. Τρανάκας (ΕΡΜ)
2ος - Α. Κωστόπουλος (ΦΑΛ)
3ος - Η. Τζάτζαλης (ΛΑΜ)

ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΑΦΗ Α7
1ος - Η. Τοπαλίδης (ΓΣΚ)
2ος - Δ. Σπύρου (ΚΥΠ)
3ος - Δ. Αποστολίδης (ΕΡΜ)

ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΑΦΗ Α3
1ος - Σ. Μούκας (ΕΔΕΣ)
2ος - Γ. Μόσχος (ΦΛΟΓ)
3ος - Π. Ρουσιάκης (ΕΛΠ)

LOW KICK Π3
1ος - Ν. Αβραμίδης (ΣΙΝΤ)
2ος - Α. Αμίρ (ΜΑΚ)
3ος - Β. Καρυπίδης (ΔΡΑΜ)

LOW KICK Ε3
1ος - Σ. Μορφούλης (ΦΚΑΣ)
2ος - Ι. Χαραλαμπίδης (ΔΡΑΜ)
3ος - Γ. Βαϊτσης ΓΣΚ)

LOW KICK Ε6
1ος - Γ. Γκέτσκας (ΕΔΕΣ)
2ος - Μ. Αντωνιου (ΚΑΡ)
3ος - Ν. Σαββίδης (ΓΣΚ)

LOW KICK Α3
1ος - Μ. Χαραλαμπόπουλος (ΔΡΑΜ)
2ος - Σ. Παπαμήτρου (ΒΑΛ)
3ος - Χ. Ρεπάνης (ΑΠΟΛ)

LOW KICK Α6
1ος - Π. Διαμαντής (ΔΙΑΣ)
2ος - Α. Αναστσίου (ΡΟΔ)
3ος - Θ. Καλαϊτζης (ΔΙΑΣ)

LOW KICK Α9
1ος - Ι. Καρυπίδης (ΔΡΑΜ)
2ος - Δ. Καρατζαϊδης (ΑΓ.Γ)
3ος - Δ. Παπαγεωργίου (ΑΘΛ)

LOW KICK Α12
1ος - Ι. Κεσίσογλου (ΛΑΡ)
2ος - Χ. Δρακίου (ΡΟΔ)
3ος - K. Obaydolah (ΤΑΙ)

LOW KICK Α15
1ος - Α. Ταχταμπάς (ΑΓ.Γ)
2ος - Ε. Τσουλουχόπουλος (ΣΙΝΤ)
3ος - Γ. Αντωνιάδης (ΠΡΩΤ)

LOW KICK Α17
1ος - Δ. Τσατσαρώνης (ΚΑΣΤ)
1ος - Π. Καλανίδης (ΣΙΝΤ)

LOW KICK Α18
1ος - Π. Γεωργανάς (ΑΘΛ)
2ος - Φ. Αμβροσιάδης (ΔΡΑΜ)
3ος - H. Mohseni (ΤΑΙ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α2
1ος - Ι. Γκαγκουράνας (ΜΑΚ)
2ος - Β. Τσιολιάς (ΠΑΛ)
3ος - Κ. Παπαφλωράτος (ΤΑΙ)

ΤΑΙ ΒΟΧ Α5
1ος - Α. Γκούλιαν (ΠΑΜ)
2ος - H. Mohseni (ΤΑΙ)
3ος - Κ. Καζάκος (ΦΑΛ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Ε3
1ος - Π. Ρήγας (ΑΓ.Γ)
2ος - Α. Κωστούδης (ΑΓ.Γ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α2
1ος - Χ. Πλασσάρης (ΑΡΜ)
2ος - Κ. Καραγκιοζίδης (ΕΝΕΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α5
1ος - Α. Τερζόπουλος (ΑΡΜ)
2ος - Θ. Εδιάδογλου (ΛΑΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α8
1ος - Χ. Παλαβούζης (ΑΡΜ)
2ος - Π. Σταμέλος (ΛΑΡ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α11
1ος - Ι. Κοντοκώστας (ΛΑΜ)
1ος - Μ. Νεοχωρίτης (ΑΡΜ)

ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ Α14
1ος - Ε. Τσουλουχόπουλος (ΣΙΝΤ)
1ος - Κ. Τασούλας (ΛΑΜ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ ΕΦΗΒΩΝ 1
1ος - Κ. Τορτανασίδης (ΦΚΑΣ)
2ος - Α. Κωστούδης (ΑΓ.Γ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε4
1ος - Δ. Μωυσίδης (ΑΓ.Γ)
2ος - Γ. Καλτσάς (ΦΚΑΣ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε 7
1ος - Μ. Καρβουνιάρης (ΦΚΑΣ)
2ος - Π. Ρήγας (ΑΓ.Γ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Ε10
1ος - Κ. Παγώνης (ΛΑΜ)
2ος - Δ. Καπουράνης (ΦΑΛ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α3
1ος - Ν. Σαρίδης (ΜΥΡ)
2ος - Δ. Ρουστάμωβ (ΑΓ.Γ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α6
1ος - Ν. Τόπογλου (ΑΓ.Γ)
2ος - Π. Ευταξίας (ΦΑΛ)

ΜΙΚΤΗ ΜΑΧΗ Α9
1ος - Α. Γκένωβ (ΑΓ.Γ)
2ος - Σ. Γκουγκούλιας (ΛΑΡ)